Informacje

Informacje o firmie VESPA studio graficzne

O firmie

VESPA Studio Graficzne to firma z siedzibą w Szamotułach, zaledwie 35 km od Poznania. Nie nastawia się tylko na rynek lokalny, obszarem działania obejmuje całą Polskę. Jej specjalizacją jest kreowanie wizerunku firm, grafika reklamowa, użytkowa, także na potrzeby poligrafii oraz web design i wdrażanie stron internetowych. Stawia na jakość i kompleksowość usług. Każde zadanie realizowane jest od początku, do końca bez odsyłania Klienta do innych firm.

Informacje o właścicielu firmy VESPA studio graficzne

O właścicielu

Nazywam się Łukasz Tomkowiak. Jestem szefem i zarazem dyrektorem kreatywnym. Uważam się za pomysłowego człowieka o bogatym doświadczeniu zawodowym. W dziedzinie reklamy działam już od prawie 10 lat. Pracowałem w kilku agencjach reklamowych oraz w drukarni. Poznałem branżę od każdej strony, również tej teoretycznej. Ukończyłem studia o specjalizacji „grafika projektowa”.

Jako właściciel, sam zajmuję się pozyskiwaniem klientów, utrzymywaniem z nimi kontaktu i realizacją zamówień. Wiąże się to z gwarancją najwyższej jakości usług. Nikomu przecież bardziej nie zależy na dobrym wizerunku własnej firmy jak jej szefowi.

Informacje o współpracownikach firmy VESPA studio graficzne

O wykonawcach

Choć nie zatrudniam sztabu ludzi, współpracuję z najlepszymi specjalistami i firmami w Polsce: począwszy od niesamowicie uzdolnionych koderów, przez copywriterów a na drukarniach offsetowych i firmach znakujących gadżety skończywszy. Stawiam na jakość oraz na innowacyjność. Mam swoje kontakty i dobre układy, co przekłada się na większą konkurencyjność moich usług. Współpracuję tylko z takimi wykonawcami, którzy oferują odpowiednio wysoki standard i dotrzymują wyznaczonych terminów.

Informacje o klientach firmy VESPA studio graficzne

Klienci

Obsługuję firmy z całej Polski, przede wszystkim z Poznania i okolic Szamotuł. W swojej karierze zawodowej współpracowałem zarówno z małymi przedsiębiorstwami jak i ogromnymi korporacjami oraz bankami. Wykonuję zlecenia także dla instytucji budżetowych. Nie faworyzuję bogatszych firm, swoich Klientów traktuję z jednakowym zaangażowaniem ponieważ mam świadomość, iż dobra renoma uzyskana przy najprostszym zamówieniu procentuje w przyszłości stałą współpracą i łańcuchem poleceń.

© 2011 - 2024 | VESPA-design.pl | All Rights Reserved
Facebook VespaStudioGraficzne