Projektowanie graficzne / DTP

  Kreowanie wizerunku firm / systemu identyfikacji wizualnej

  To właśnie wizerunek marki w dużej mierze decyduje o sukcesie marketingowym oraz rynkowym danej firmy. Klienci zwykle wybierają produkty na podstawie wartości postrzeganej a nie rzeczywistej. To właśnie sprawia, że odpowiednie wykreowanie wizerunku firmy ma tak duże znaczenie. Moje studio graficzne realizuje te projekty świadomie i profesjonalnie.

  Na kreowanie wizerunku firmy składa się klika podstawowych elementów. Są to przede wszystkim:

  • logo,
  • wspólna kolorystyka,
  • dobór fontów,
  • strona www,
  • publikacje promocyjne firmy,
  • papier firmowy,
  • wizytówki,
  • koperty, itp.

  Ich spójność i wzajemne oddziaływania decydują o postrzeganiu danej marki i są określane poprzez księgę znaku zwaną także systemem identyfikacji wizualnej (Corporate Identity). Znając zasady rządzące tą dziedziną oraz zadania jakie mają spełniać poszczególne elementy identyfikacji wizualnej, kreuję wizerunek firm od podstaw, a na życzenie poprawiam już istniejący.

   

  Projektowanie graficzne logo / logotypów

  „Firma bez logo jest jak człowiek bez twarzy”

  – zagwarantuj swojej firmie rozpoznawalny wizerunek! Zdaj się na moje doświadczenie i pozwól aby Twoja firma zaistniała w oczach Klientów poprzez dobrze opracowane logo lub logotyp. Pamiętaj, że dany element wizualny, oglądany raz za razem, wzbudza zaufanie i sprawia, że klienci chętniej wracają. To właśnie logo pozwala im zapamiętać swoje doświadczenia związane z Twoją firmą.

  Zaprojektować logo potrafi niemal każdy ale nie każdy potrafi zrobić to dobrze. Aby logo było wyjątkowe powinno być proste, trafne, trwałe, wyróżniające się, łatwe do zapamiętania i uniwersalne. Ja wiem jak to osiągnąć.

   

  Projektowanie graficzne materiałów do druku i skład publikacji

  Projektowanie opakowań

  Atrakcyjność opakowania decyduje o sukcesie danego produktu na rynku. Dlatego moim celem jest używanie całej posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności aby tworzyć projekty zapewniające jak największe zainteresowanie Twoimi produktami.

  Projektowanie wizytówek

  Wizytówki są niezwykle ważnym składnikiem identyfikacji wizualnej firm. Stanowią najwygodniejszą formę przekazywania kompletu identyfikujących Cię informacji. Świadczą też o wręczającym je człowieku oraz firmie, którą reprezentuje. Zadbaj by to wrażenie było jak najlepsze, zaufaj mi jako specjaliście.

  Projektowanie ulotek

  Każdy z nas jest codziennie zalewany toną ulotek wyjmowanych ze skrzynek pocztowych lub zza wycieraczek… Decydując się na kolportaż ulotek masz na celu przyciągnięcie uwagi i zdobycie nowych klientów. Ja wiem co trzeba zrobić aby Twoja ulotka się wyróżniła i nie zginęła w morzu innych.

  Projektowanie plakatów

  Dobry plakat reklamowy oznacza przede wszystkim dobry projekt. Projekt, który jest czytelny i komunikatywny, intrygujący i wzbudzający ciekawość klienta. Mogę zagwarantować, że jeśli zlecisz mi jego wykonanie – taki właśnie będzie zaprojektowany dla Ciebie plakat.

  Skład katalogów i dużych publikacji

  Szukasz alternetywy dla drogich wydawnictw i drukarni? Chcesz wydrukować katalog lub publikację ale potrzebujesz studio do składu graficznego? Świetnie trafiłeś! Mam lata doświadczenia w przygotowaniu do druku offsetowego. Moje projekty katalogów i innych publikacji są kreatywne, nowoczesne i dobrze przekazują informacje o Twojej ofercie.

   

  Obróbka zdjęć każdego typu

  Poprawię jakość Twoich zdjęć, sprawię, że produkt będzie wyglądał bardziej zachęcająco, zwykle nawet lepiej niż w rzeczywistości.

  © 2011 - 2024 | VESPA-design.pl | All Rights Reserved
  Facebook VespaStudioGraficzne